O nás

Firma Greek Life se zabývá obchodní činností zaměřenou na dovoz a prodej tradičních Řeckých ekologických produktů se sídlem Bělohorská 1682/74 ,Břevnov 16900 , Praha 6 , Česká republika .
 
Společnost vytvořená mladými lidmi milující Řeckou tradici a chutě . Hlavním cílem firmy je moderní trend a potřeba doplnit trh autentickými a zdravými produkty ze Středomoří s přijatelnou cenou pro spotřebitele a vždy výbornou certifikovanou kvalitou .
 
Společnost  Greek Life  je spojená s Řeckem . Pečlivě a pilně vybíráme pěstitelé , kteří ekologicky zpracovávají a vyrábí chutné  tradiční Řecké produkty bez chemických uprav a syntetických konzervantu . Váš stůl , tak může být obohacen novou chutí a zážitkem . Moře a slunce obsažené v přírodní kosmetice doplní Vaší pokožku Středomořskou krásou .
 
Jedinečná různorodost chutí a delikates  oceněných produktů v Řecku i v zahraničí , certifikované , PDO (Chráněné označení původu) , PGI (Chráněné geografické označení) , zvyšují pověst Řeckých místních výrobků a tím i rozvoje venkova a zemědělství s důrazem na pravost a kvalitu . Chceme , aby spotřebitel byl uchráněn od nekvalitních , nepravých   nebo padělaných produktů .
 
Firma  Greek Life   se specializuje i na dárkové služby pro firmy i rodinu , pro každou příležitost (oslavy , výročí , konference , jubilea , suvenýr ....), perfektní návrh a skladba výrobků , tak i dokonalé balení s estetickým vzhledem díky spolupráci s odbornými partnery .
 
Shromáždili jsme pro Vás jedinečné exkluzivní produkty  oceněné v Řecku i v zahraničí s novinkou ...výhoda internetového nakupování , který šetří čas i peníze s osobním přístupem pro Vaší spokojenost . Chceme otevřenou komunikaci s Vámi e-mailem , telefonicky nebo osobně v našem obchodě , aby jste poznali naše výrobky osobně . Jsme tu pro Vás , Vaše objednávky i přání .
 
Dejte nám šanci a my Vám ukážeme nejdelikátnější chutě Řecka !!!!!!!